• |
ide | kryesore

VIDEO/ Atleti gjuan me shuplakë në të pasme gazetaren që raportonte LIVE

Syri i Lapsit

Teksa një gazetare ishte duke raportuar nga një maratonë në Gjeorgji, një prej konkurruesve goditi me shuplakë të pasmet e saj. Gazetarja Alex Bozarjian mbeti e shtangur dhe nuk e la me kaq veprimin e 43-vjeçarit pasi e denoncoi në polici.

Atleti 43-vjeçar më pas kërkoi falje publike për veprimin e tij duke shkruar në profilin e tij se “ishte një akt i turpshëm veprimi që bëri ndaj gazetares”.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu