• |
ide | kryesore

Dua Lipa reagon ashpër pas fitores së Boris Johnson

Paparazzi, Slider

Dua Lipa është një ndër emrat  më të dashur për publikun shqiptar, por jo vetëm pasi muzika e saj ka bërë për vete qindra mijëra njerëz në botë.

Ajo prej vitesh tashmë punon dhe jeton sëbashku me familjen në Angli.


E ndërkohë që nga sondazhi për zgjedhjet historike të ditës së djeshme nxorrën fitues, Boris Johnsonin këngëtarja shqiptare ka reguar ashpër për fitoren e tij. Ky reagim i Duas nuk është i vetmi kundër Jonhsonit, pasi edhe herë të tjera ajo ka ironizuar dhe kundërshuar postin e tij si kryeministër i Anglisë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu