• |
ide | kryesore

Video/ “Rama ik”, derbi i kryeqytetit bashkon tifozeritë vetëm në një pikë

Lajme, Sport, Të fundit, Video

Partizani-Tirana u luajt në një stadium të tejmbushur, por pavarësisht agonizmit dhe emocioneve të ndeshjes në fushën e lojës, tifozët në Air Albania nuk kanë harruar thirrjen në kor “Rama Ik”…

Gjithnjë e më shpesh në stadiume Rama Ik është kthyer në korin e preferuar të tifozëve: ka ndodhur në Skënderbeu-Tirana, në Vllaznia-Teuta, por edhe në inaugurimin e stadiumit të ri në Shqipëri-Francë.


10 Comments

  1. Disa shpellkare me bileta te blere nga pd uluriten rama ik,shume te tjere fishkellenin kete thirrje idiote te shpellkareve qe nuk din cfare eshte futbolli dhe sporti,video e tregon qarte kete qe po them

    1. Meqe ti s’ke qejf ta nxjerresh mamin nga shpella, Partija ty do te te bleje nje shpelle ta kesh private, dhe te fusni shoqet e mamit tend qe s’pranon te dale nga shpella, aty ku edhe ke lindur, kuptohet, baba s’dihet.

  2. Talebani Edvin Ramasum Binladen,edhe pak iken……!Jo vetem nga pushteti hajdut e skandaloz !Do ngordhin dhe larvat qe nga plehu i tij,hane mu. ketu !Apo jo ti i paemer i 22:26,funbollist i madh shume !Ti as njeri nuk je,larve e piste!Impotenca,defiçenca dhe bullizmi jane bash qenia jote,larve e piste !Ata qe etiketon mesa duket ti kane prere gjunjet,mbase te kane bere:Mamin,gruan,motren,vajzen ose te kane lene me traume ty,larve !Jane te fuqishem ata !?Prapashtesen e ke nga tmerri i forces per te shtyre perpara gjene,e kane ata,apo jo larve !?Mbase e kane tepruar,dhe s’te kane kerkuar ndjese apo ta kane lene thate,nuk ta bejne me hyzmetin !E kerkon dhe mbase te kthejne ne binar,larve e piste !

    1. Po pra, kështu pyesnim edhe ne para 50 vjetësh; Kur të vdesë shoku enver nuk kishte asnjë që meritonte dhe ishte në lartësinë e tij.

      Rama thyej qafën se nuk ka më keq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu