• |
ide | kryesore

Denoncimi i Berishës: Ish-ministri bënte orgji në Kavalishencën e Durrësit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për shembjen e Kavalishencës në Durrës, ku humbi jetën kryekomisari Bajram Hajdarmataj.

Berisha shprehet se ish- ministri, i cili bërë shumë ndërhyrje të thella në godinë për të ndëtuar suita dhe orgjira ishte Sajmir Tahiri.


Denoncimi i Berishës:

Narko ministria e brendshme fsheh gjurmet e krimit shteteror ne ndertesen e Konvaleshences! Sajmir Trafiku kishte bere nderhyrje te thella per suita dhe orgjira!Lexoni denoncimin e punonjesit dixhital. sb

Mirmengjes I ndertuar. Permbrem naten rreth ores 2 Edhe mbrem filloi pastrimi I inerteve fshehurazi te kovalishenca , obiekti u shemb per arsye Sepse vet saimir tahiri beri ndertim pa leje Aty siper obiektit nderhy ri ne struktur per te bere suita per vete dhe banden e iorgive , prokuroria ne ate koh filloi Nje procedim penal per te Por si gjithmon u mbyll kete e di i gjith personeli Aty e di e gjith policia ne plepa dhe I gjith mileti ne plazh , Nese te duet info me Shum me thuaj.

11 Comments

  1. Mbase kjo orgjia e ish ministrit mund te jete e vertet. Kam vene re qe te gjithe keta qe i shkruajne ish kryeministrit kane nje menyre te trashe te te shprehurit dhe te shkruajturit.

    1. Ne fakt, ministrat tuaj te Ridhjerjes qe vjen era MUT kudo dhe kurdi qe del ne skene, nuk kane dore fare ne shkelje ligji!!!!!
      Rroft’ Udh’eqsi inë sipatrembur dhe marrt’nga …..ditet e Nexhmijes!!

  2. Vetem ju -vere-shpuarit-nuk i merrni vesh-se cfare bejne keta monstra tani per sy te opinionit presin -koka Turku-,arrestojne ata qe nuk kane faj dhe lene te lire ata qe jane zhytur koke e kembe ne kete batak ku moren ne qafe ter e ata njerez.

  3. O salih bere dhe stalinin te shkruaj sot per te mbrojtur ty,kur denoncimi ben muuuu,nderhyrjen e fundit ne kavalishenc eshte bere ne kohen e bujar nishanit min I brendshem,por salihu eshte ne kerkim te gjakut si dhe e ka zakon ky pa gjak njeriu nuk jeton dot e ka treguar prej 27 vjetesh kete,duhet te jesh Idiot me patetnte o Stalin

  4. O Stalin mos e harro zanatin e vjeter te bythlepirjes se salihut shishet e shurres dhe te shkosh tja mbash salihut se I behet shurra,o rrace OMGj qe salihu te krijoje ne lab e vicidolit

  5. Me bythe lepirsa ,qe e doni brenda ne prapanicet edhe hurin e gjate ini ju o moter dhe gra qirat mavi o i -pa emer -qe po te shkerdhejne me fis dhe ster fis dhe ti prape thua -Te rroje Partia-dhe udheheqsi -Legendar-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu