• |
ide | kryesore

FOTO/ ‘Perandori’ i kileve dhe pjeve: “Zoti është miku im”, Adriano pozon me trofetë e nuk harron shishen

Sport

Adriano Perandori. Kush e kujton në kohët kur luante në Serie A për Parmën e Inter, natyrisht e mban mend shumë më në formë, fizikisht duke folur. Braziliani dikur është konsideruar Perandori, për mënyrën si imponohej në fushë me fizikun e tij dhe klasin e lartë, por tani mund të jetë Perandor vetëm për kilogramët e tepërt dhe alkoolin që konsumon.


Adriano është kthyer të bëhet i gjallë në rrjetet sociale, me një seri fotosh të publikuara në faqen e tij në Instagram, në shoqëri të trofeve të fituar në një karrierë të jetuar mes ulje e ngritjesh të mëdha, pa harruar të mbajë në duar edhe një shishe të madhe magnum…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu