• |
ide | kryesore

Emri/ Kush është këngëtari i arrestuar në lokalin e natës në Shkodër

Lajme, Të fundit

Policia e Shkodrës njoftoi sot për një operacion të zhvilluar orët e natës nga i cili ranë në pranga 3 persona.
Mes personave të arrestuar janë dy menaxherët dhe këngëtari i një klubi nate në Shkodër, ndërsa është shpallur në kërkim pronari i tij, me inicialet E.M. Sipas asaj që mëson Fax News, të arrestuarit janë Gasper Marku, Aldo Vruçaj, dhe Zamir Jakupi, ky i fundit këngëtar.

Po ashtu gjatë aksionit u proceduan në gjendje të lirë shtetasit Ç. P., 33 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër (klient) dhe L. S., 31 vjeçe, banuese në Shkodër (balerinë). Në momentin e kontrollit, Policia ka sekuestruar një sasi të vogël lënde narkotike kokainë dhe sende të tjera që shërbejnë për përdorimin e lëndëve narkotike, 5 aparate celular dhe dokumentacionin e lokalit ku ushtrohej ky aktivitet.


5 Comments

  1. Muzike per klub nate!!!
    Me kete lloj muzike qe bejne, jo vetem kengetarin por edhe publikun duhet te kishin arrestuar.
    Domosdo, po nuk u drogove pak ku eshte lezeti?

  2. Ky Jakupi 1, ai patosaraku qe u kap me biçak nga Ebay 2, dhe ai pedagogu i Elbassnit qe ia lypte studentes te Stop-i, jane 3 kriminelet me te rrezikshem qe vetem policia e xhaj’ Sandrit mund te kape!
    Te 3 urgjent dosjet te Krimet e Renda!

  3. qija ropt, tu nxjerr tjetrin ne lajme me emer e mbiemer, thjesht sepse i kan fut dy viza. Rama i qi ropt, ju kapeni me keta per dy viza. polici fake, paskan mbaruar kriminelet qe merren me dy kokainoman. polici propagande, sa per sy e faqe. ngelet duke nxjer njerez per nje teke e per nje vize per konsum personal, nderkohe qe behet kerdia e nami me tonelata kalojne gjithandej. turp

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu