• |
ide | kryesore

Justin i shpall konkurrencë Selena-s hapur (FOTO)

Paparazzi, Slider

Këngëtari Justin Bieber duket se është duke punuar për një projekt të ri për në vitin 2020. Pas rreth 4 vitesh shkëputje nga muzika, fansat e tij aludojnë se bëhet fjalë pikërisht për albumin e tij më të ri.

Ai ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shkruhet “2020” pa dhënë detaje të tjera. Përveç faktit që mendojnë se do të jetë një album i ri, fansat e Bieber kanë shkruar se në këtë mënyrë ai po i shpall ‘luftë’ ish të dashurës së tij Selena Gomez, pasi edhe ajo ka treguar se në vitin 2020 do të publikojë albumin e ri. Gomez ka publikuar deri tani vetëm dy këngë nga ky album “Lose you to love me” dhe “Look at her now”, të cilat kanë qenë dedikim për Bieber


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu