• |
ide | kryesore

Lady Gaga rikthehet me ishin

Paparazzi, Slider

Lady Gaga duket se po i kthehet sërish historisë së dashurisë me ish-të fejuarin e saj, Christian Carino. Burime ekskluzive kanë treguar për ‘UsWeekly’ se dyshja është komunikuar sërish me njëri-tjetrin, por thjesht si miq.

Kjo deklaratë ka tingëlluar jo pak e çuditshme për të gjithë ndjekësit e Gaga-s të cilët kanë spekuluar se këngëtarja do të rikthehet me ish-partnerin e saj. Pavarësisht gjithë komenteve në rrjet, Lady nuk ka reaguar në asnjë lloj forme.


Kujtojmë se artistja i dha fund lidhjes me Carino në muajin shkurt të këtij viti, kur në media nisën aludimet se ajo po përjetonte një romancë me regjisorin dhe aktorin e njohur, Bradley Cooper.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu