• |
ide | kryesore

Policia e Shkodrës aksion të madh gjatë natës, shoqërohen rreth 20 persona

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Shkodrës ka zhvilluar një aksion në orët e mbrëmjes deri në mëngjes.

Janë zhvilluar kontrolle në disa lokale dhe mjedise të ndryshme teksa janë konstatuar lojëra fati të paligjshme, baste sportive të paligjshme ndërsa është gjetur edhe lëndë narkotike e dyshuar si kanabis dhe kokainë por në doza të vogla.


Numri i të shoqëruarve ka qenë rreth 20 persona.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu