• |
ide | kryesore

Ndahet çifti i njohur i showbizit

Paparazzi, Slider

Çifti i njohur i showbizit Teresa dhe Joe Giudice, i kanë dhënë fund martesës së tyre pas plot 20 vitesh.


Burime për “People” kanë bërë të ditur se ndarja ka ardhur pasi Joe pret një vendim përfundimtar në çështjen e tij të dëbimit. Ai është urdhëruar që të kthehet në Italin pas 41 muaj burg për akuza të ndryshme mashtrimi.
Ndarja mes tyre është zhvilluar në mënyrë paqësore dhe ata mbeten ende dy njerëz që e respektojnë njëri-tjetrin. Sipas burimeve Joe ka dalë në disa takime të tjera, ndërsa Teresa jo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu