• |
ide | kryesore

Video e golit/ Shikoni fluturimin e rrallë të Ronaldos

Syri i Lapsit

Rekord në kërcim mbi 2.5 metra, rekord për qëndrimin pezull në ajër dhe në goditjen e topit që përfundon në rrjetë. Goli i Kristiano Ronaldon kundër Sapmpdorias (2-1) jo vetëm e riktheu Juventusin në vendin e parë por ai po bën xhiron e botës për mënyrën spektakolare se si fluturoi CR7.

Shikojeni me vëmendje Cristiano Ronaldon: Kërcen shumë më lart dhe goxha më herët se kundërshtarët, rri më gjatë në ajër se ata, dhe u rrëmben topin, që e çon në rrjetë! Çfarë atleti!

Publiée par Endri Xhafo sur Jeudi 19 décembre 2019

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu