• |
ide | kryesore

FOTO/ Shikoni si e ka zbukuruar kosovari makinën e tij “Golf 2” për festa

Pikante

Tashmë kur janë afruar festat e Vitit të Ri, dhe gjithçka po fillon të marrë pamje festive, një kosovar është kujdesur që këtë ta bëjë edhe në veturën e tij. Ai e ka stolisur veturën e tipit Golf 2, me drita sikur të jetë bredh i Vitit të Ri. Në një fotografi të publikuar në grupin “Meraklitë e Kerreve”, shihet vetura e stolisur me drita, e cila ka marrë vëmendjen e anëtarëve të grupit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu