• |
ide | kryesore

(VIDEO) Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, një i plagosur në Fushë-Krujë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në fshatin Bilaj, në afërsi të Fushë-Krujës, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.


Si pasojë, i plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. Ai është dërguar menjëherë në spital, ndërsa shkak i aksidentit raportohet shpjetësia e madhe me të cilën ai po udhëtonte.


Policia ndodhet në vendngjarje ku po heton mbi zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkakut të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu