• |
ide | kryesore

Tritol banesës në Vlorë gjatë natës (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shpërthim me tritol ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen ‘Kushtrim’ në Vlorë. Lënda plasëse ka shpërthyer në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit J.D. nga shpërthim nuk ka patur persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm.


NJOFTIMI I POLICISË:
Vlorë, paraprake: Rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Kushtrimi” Vlorë, konkretisht në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit J.D., dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse.


Si pasojë ka shkaktuar vetëm dëme materiale.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e ngjarjes.

1 Comment

  1. Nxitimi eshte argat i shejtanit. Nuk ka qene tritol por bolja…….me falni, boileri i dushit. Dhe pastaj ankoheni kur ju akuzojne per lajme leshi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu