• |
ide | kryesore

Arilena Ara fiton Festivalin e Këngës

F1, Paparazzi

“Festivalit të Këngës” i erdhi fundi dhe fituesja, ashtu sikurse dhe ishte dëshira e publikut, është Arilena Ara me “Shaj”.

Këngëtarja do të na përfaqësojë në Eurovizion vitin e ardhshëm, ndërsa gara ka qenë e fortë mes saj dhe Elvana Gjatës. Mes emocionesh, Arilena u ngjit në skenë për të rrëmbyer çmimin e parë. Mes performancave të së ftuarave speciale, Eleni Foureira dhe Guisy Ferreri, konkurrenca mes artistëve ka qenë vërtetë e fortë. Këtë herë, Arilena ia doli

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu