• |
ide | kryesore

Video/ “E imja, e imja”: portieri “i vjedh” goditjen shokut, por turpërohet

Sport, Video

Situatat komike në futboll janë nga më të ndryshmet, por kur merr përsipër situata për të cilat nuk ke as pozicionin e duhur, pastaj rrezikon të bësh figurë të keqe. Ashtu si në fakt i ka ndodhur këtij portieri, që afrohet tinëzisht, duke i kërkuar shokut nga pas që ti linte goditjen: “E imja, e imja” pastaj kur arbitri fërshëllen, portieri i merr kohën shokut të skuadrës dhe godet, aq keq sa edhe vetë nisë të qeshë me situatën e krijuar…
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *