• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kënga e Top Channel për fundvit është ndryshe nga herët e tjera

Paparazzi

Edhe këtë fundvit Top Channel ka publikuar këngën e urimit për shqiptarët, e kthyer në traditë tashmë. Këtë vit ajo ka qenë ndryshe pasi mungonin notat e festës, pasi ishte konceptuar si homazh për viktimat e tërmetit. Stafi i TCH kishte zgjedhur këngën “Ende ka shpresë” të Alban Skënderajt dhe Miriam Canit që gjithashtu ishin pjesë e videoklipit. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *