• |
ide | kryesore

Stormi bashkon Kylien dhe Travis për Krishtlindje (FOTO)

Paparazzi, Slider

Dy ish-partnerët kanë surprizuar vogëlushen e tyre Stormi, duke i bërë dhuratën që ajo mezi e priste.

Kylie dhe Travis i kanë bërë dhuratë për Krishtlindje një vizitë nga ‘Poppy’, një personazh nga filmi i preferuar i Stormit. Stormi dhe ‘Poppy’ shihet se kanë kaluar kohë të bukur bashkë dhe Kylie nuk mund të ishte më e lumtur se kaq. 22-vjeçarja ka publikuar në Instagram foto dhe video të vogëlushes dhe falenderon Travis që bashkëpunoi për këtë surprizë. Kujtojmë se Kylie dhe Travis kanë disa muaj që i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Shkak i ndarjes thuhet se është bërë Travis, i cili nuk dëshiron që të zgjerojë familjen.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu