• |
ide | kryesore

Ish banori i Big brother i jep fund beqarisë

Paparazzi, Slider

Damiano Agalliu ka dhënë lajmin e bukur se mbrëmë është martuar në një dasmë të madhe.


Ish-banori i “Big Brother” ka publikuar foto me bashkëshorten e tij dhe ka falenderuar të gjithë ata që ishin pjesë e gëzimit të tij.


‘Dhe kështu aventura fillon’, shkruan Damiano duke e cilësuar mbrëmjen e kaluar si momentin kur realizoi ëndrrën e tij. Përpos falenderimeve, Damiano shkruan edhe krijimi i një familje me bashkëshorten e duhur është arritja e lumturisë për një mashkull

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu