• |
ide | kryesore

Pas deklaratës për Encën, Besi thumbon Ermalin: U bëfsh si Zamiri dhe Vasili (Foto)

F1, Paparazzi

Dy ditë më parë Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”ku deklaroi:


 “Ermali bën biznes kurse unë bëj komedi. Suksesi i atij filmi nuk ka ardhur nga askush tjetër vetëm prezenca e Rezit e ka çuar filmin deri në Kanë…deri në Kamëz”, u shpreh Besi. Ndërsa i pyetur se kush do bëjë namin në kinematë shqiptare Enca apo Bleona, Besi u përgjigj:


“Për ballkon mund të bëjë Enca, për profesionalizëm Bleona”. Dhe në lidhje më këtë deklaratë të Besit reagoi dhe Ermali me anë të një postimi në Instagram si më poshtë:

Image

Dhe Bes Kallaku nuk priti gjatë për ti kthyer përgjijge Ermal Mamaqit.

Për të mos u zgjatur më tepër sepse replikat e tyre janë shumë më sqaruese, po ju sjellim më poshtë postimin e Besit së bashku me mesazhet që ai i ka dërguar Encës në Instagram pas emisionit.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu