• |
ide | kryesore

Gazetarja shqiptare, gati për tu bërë nënë sërish

Paparazzi, Slider

Rudina Demneri, e njohur gjerësisht edhe si Paloma, së fundmi ka dhënë një lajm të bukur për të gjithë duke deklaruar se viti i ri do sjellë në jetën e saj edhe një vogëlush.

Paloma tregoi se do ja plotësojë dëshirën vajzës së saj e cila prej kohësh i kërkon një motër ose vëlla. “Në 2020-ën do e pranoj propozimin për të pasur një bebe. “Kërkesa ishte nga vetë vajza ime, që e lash pas dore dhe thashë s’ka gjë. Por këtë vit që vjen do ia plotësoj dëshirën. Nëse Zoti e ka shkruar do bëhem nënë sërish”, u shpreh Paloma.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu