• |
ide | kryesore

Rama nxjerr videomesazhin dhe premton: Për Shqipërinë e 2020 që do të jetë më shumë e fëmijëve

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kur ër pak krë pritet të trokasë 2020-ta, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të urojë shqiptarët përmes një video mesazhi.


Kreu i qeverisë ka shpërndarë një video që i dedikohet fëmijëve, ndërsa premton se ky vit do të jetë për ta.“Për Shqipërinë e 2020 që do të jetë më shumë e fëmijëve”, shkruan Rama. 

Kujtojmë se dje Rama, teksa bëri një bilanc të 2019-ës, premtoi rindërtimin e të gjitha banesave dhe pallateve që u shembën gjatë tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit.

5 Comments

  1. O ki meshire per ne dhe na le nje dite pushim pa te pare fytyren te nde mavi.

    S’na ka ngelur gje per te te thene vec te themi si ajo socialistja e Beratit:

    Ne asgje nuk po te kerkojme, as dirita as buke as uje por vetem ng u largo ngekrani te pakten

    per nje dite te vetme dhe ta shijojme nje dite te bardhe pa na nxi ekranin.

  2. te vjen mire kur rrjep Shqiptaret ne Rrugen e Kombit.
    Dole me fitim me rrugen e Shqiptareve duke i dhunuar ne nje kontrate 30 vjecare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu