• |
ide | kryesore

Bebe Rexha kryeson në listën e këngëve më të mira të vitit

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha ndan top listat me artistë të njohur në Amerikë.

Kënga e saj ‘Meant to be’ është renditur e para në listën e “Billboard”. Billboard boton pjesë që përfshijnë lajme, video, opinione, rishikime, ngjarje dhe stil, dhe është i njohur edhe për tabelat e muzikës, përfshirë Hot 100 dhe Billboard 200, duke ndjekur këngët dhe albumet më të njohura në zhanre të ndryshme.


Kënga “Meant to be” në bashkëpunim me Florida Georgia Line renditen e para në listën e këngëve më të mira të dekadës të zhanrit Country.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu