• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta reperja amerikane

Paparazzi, Slider

Reperja e njohur amerikane Lexii Alijai, ka vdekur në mënyrë misterioze në moshë shumë të re.

Lajmin për vdekjen e 21 vjeçares e ka bërë të ditur familja e saj me anë të një postimi në rrjetet sociale me 1 janar,por arsyeja e vdekjes së saj nuk është bërë të ditur ende. “Nuk kam fjalë! Kushërira ime e bukur, me kaq shumë talent dhe hnjë shpirt unik Lexii. Ishte shumë shpejt.”, ka shkruar njëra prej familjarëve të saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu