• |
ide | kryesore

VIDEO/ Dëbora mbulon Qafën e Llogarasë

Lajme, Të fundit

Nisin reshjet e borës në zonën e Llogarasë. Pritet që në orët në vijim të rritet intensiteti i reshjeve të borës në këtë zonë. Ndërkohë, era e furishme ka përfshirë në mesditë Tiranën, duke shkaktuar dëme në disa zona të ndryshme. Disa pemë janë rrëzuar në Tiranë, ndërkohë që Qafa e Qarrit është bllokuar nga ngrica dhe dëbora. Gjithashtu janë anuluar lundrimet nga Porti i Durrësit dhe i Vlorës.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.