• |
ide | kryesore

Jonida Vokshi, në pritje të fëmijës së parë

Paparazzi, Slider

Në muajin shtator, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin kosovar, Besnik Krapi.

Burime për revista “Who” bëjnë të ditur se pak muaj pas dasmës, Jonida është në pritje të ëmbël. Duket se dyshja po jeton ditët më të bukura dhe shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Kujtojmë se Jonidën do e shohim shumë shpejt në ekranin e “Top Channel”, si pjesë e jurisë së show-t me talente të reja “Top Talent”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu