• |
ide | kryesore

Rivalet Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo pësojnë njëkohësisht një fat që as e kishin imagjinuar

Paparazzi

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo me emisionet e tyre të pasdites në Klan dhe Top Channel, jo vetëm janë rivale, por edhe nuk ushqejnë ndonjë dashuri të madhe për njëra tjetrën. E sikur kjo marëdhënie në distancë të mos mjaftonte, animozitetit mes tyre i është shtuar edhe qershia mbi tortë.

Këtë të premte dy moderatoret janë shfaqur të veshura njësoj. Si Rudina, edhe Bieta u panë të veshura me të njëjtin model fustani dhe vetem me nje ndryshim, fustani i Rudinës ishte ngjyrë ulliri ndërsa i Bietës ngjyrë bezhë.Madje dy moderatoret kishin përdorur edhe të njëjtat këpucë te cilat me sa duket i huazojne tek i njejti vend i cili nuk eshte i treguar i kujdesshem ti paralajmerojé.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu