• |
ide | kryesore

2Ton publikon këngën e re (Video)

Paparazzi, Slider

2Ton ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.
“Nanë” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është baladë dhe i dedikohet njeriut më të shtrenjtë të tij, nënës.Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, ndersa për “beat”-in është kujdesur ROSH77.Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të reperit në YouTube me një video me tekst, teksa nuk ka bërë të ditur nëse mendon edhe realizimin e ndonjë klipi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu