• |
ide | kryesore

Irgen Cela flet për Klaniforninë: Kopja s’mund të jetë më e mirë se origjinali

Paparazzi, Slider

2 Comments

  1. Klani me ke krye Sandrin eshte nje kanal medioker, kopjac dhe pa fantazi, pa ide origjinale..me rroga 200lekshe pervec ketyre qe dalin ne emisione baze (Arditi & Co), cdo emision e kane te vjedhur, pa standart real (por me fonde) dhe fondet jane ato qe ja japin vleren le te themi.. me vjen sh keq qe nderroi jete ai bobi (Tani i Topit) qe realisht bente diferencen ne cdo gje. Po te ishte gjalle ai, Klani sdo ekzistonte fare si kanal, sic nuk ekzistonte atehere.

    Ps (me vjen turp sesi e kane spostu kete skec humoristik)

  2. Klani televizioni me i ndjekur , me super emisione me moderatore shume te mire e si Rudina , Alketa Turi, blendi Cani, ja ka kaluar 100 here top channel, ndersa ty o xhoda po te kompeson pak Flori se helbete…. po ke goje ti te thuash kopja per Klanifornia , kur Portokallia eshte 10 vjet kopja me e shemtuar e italianit, dhe qenke legen fare qe peshtyn atje ku ti ke ngrene o buburrec!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu