• |
ide | kryesore

Përdori ilaçin për demat, 30-vjeçari shtrohet në spital pas 3 ditësh ereksion

Lapsi Leaks

Një 30-vjeçar u shtrua në spital për shkak se kishte ereksion prej 3 ditësh. Ai kishte konsumuar një ilaç që u jepej demave për shumin, por më pas e kishte pësuar. Ngjarjen e publikon Daily Mail sipas të cilit gjithçka ka ndodhur në Meksikë.


Personi, emri i të cilit nuk bëhet publik iu nënshtrua një operacioni në “Specialist Hospital 270” në qytetin Reynosa, në kufirin mes Meksikës dhe SHBA-së. Ai iu drejtua spitalit pasi pa se nuk kishte asnjë zgjidhje tjetër.


Ai e kishte blerë ilaçin në qytetin Veracruz dhe e kishte pirë atë pasi kishte në plan të kryente marrëdhënie seksuale me një 30-vjeçare shkruan La Republica. Nuk dihet më se çfarë ndodhi pas operacionit. ©LAPSI.al

Specialist Hospital 270, Reynosa, pictured on Google in 2008. There has been no update on the man's condition after surgery
Spitali


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *