• |
ide | kryesore

Amber Heard fotografohet duke u puthur me një femër

Paparazzi, Slider

Amber Heard u fotografua duke u puthur me të dashurën e saj të re, Bianca Butti.


Butti ka qenë e diagostikuar me kancer në gji në vitin 2015 dhe sëmundja iu rikthye në mars 2019.


Dyshja u panë duke u puthur ndërsa lanë një hotel në Kaliforninë Jugore përpara se të largoheshin me një makinë “Ford Mustang”.

Amber, 33 vjeç dhe Bianca, 38 vjeç, nuk i ndanin dot duart nga njëra-tjetra edhe pasi hipën në automjet dhe u larguan duke u puthur.

Aktorja ka qenë shumë e hapur për biseksualitetin e saj, si privatisht me familjen dhe miqtë e saj, dhe publikisht në media.

Ylli i filmit “Aquaman”, ka pasur një lidhje 4-vjeçare me fotografen Tasya van Ree përpara se të binte në dashuri me Johnny Depp në setin e xhirimeve për filmin “Rum Diary” 2011.

Më pas ajo pati një lidhje me CEO-n e Tesla-s, Elon Musk, me të cilin u nda në 2018-n.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu