• |
ide | kryesore

Basha takim me Kryemadhin, çfarë po përgatit opozita

Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot, Monika Kryemadhi zhvilloi një takim me Lulzim Bashën në zyrën e këtij të fundit.

Nuk dihet ende për çfarë Kryemadhi dhe Basha diskutuan por me fillimin e 2020, janari pritet që temë diskutimit të ketë pikërisht Reformën Zgjedhore kurse ky është takimi i parë këtë vit mes dy kreytarëve të partive dhe për të caktuar axhendën që do të ndjekin si opozitë.


Pas Kryemadhit në selinë e PD ka mbërritur kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi, i cili po zhvillon një takim me Bashën.

6 Comments

  1. Luli as ta ve as te leshon, Mona ska ca ve…… opozita shqiptare. Ishalla po e bejne Ramen te vdes nga te qeshurit dhe ju hapet rruga.

  2. O zot çfarë mendësie ka në Shqipëri për politikën.
    Trajtohen mazhoranca në pushtet me opozitën sikur janë dy skuadra futbolli e se kush fut më shumë gola në portën e kundërshtarit e jo nga kush mund të shpresohet se do të kontribojë më shumë për përmirësimin e jetës.

  3. PIDHIN E MOTRES SE TYRE PO PREGATIT BASHA DHE MONALIZA .
    KETA NUK PASKAN PAS TURP FARE . JANE PA DIN E IMAN .
    BOJKOTOJINI KETO KURVA .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu