• |
ide | kryesore

Plas gallata me uljen e opozitës në tryezë (memet)

Pikante

Shume nga opozitaret e kane kaperdire me zor aktin e fundit te opozites dhe kane shperthyer ne rrjet

 

L’image contient peut-être : 2 personnes, personnes assises

 

L’image contient peut-être : 1 personne, bandes

2 Comments

  1. Ne vend te cohemi e te marrim fatin e femijve tane ne dore, ne merremi me meme. Gjysma iken pjesa tjeter jane bo si gomari nastradinit, hajn bar e degjojn qyfyre.

  2. Populli koqe ben gallate me meme, ata tallin karin me leket tona. Se kush po ben taman gallate ja u le juve gjykimin, qe po e lexoni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu