• |
ide | kryesore

Protesta në shkurt/ Opozita i kthehet rrugës radikale

-Instant, Të fundit

Kolegji i Kryetarëve të Partisë Demokratike ka vendosur pas reagimeve te medha te uljes ne tryeze me PS, rikthimin e protestave opizitare. Në muajin shkurt ( ne 20 ose 22) mësohet se do të mbahet një proteste kombëtare por pa përcaktuar datën.

 

5 Comments

 1. Tju bejne naften mu ne koket elektorati i djathte ju kameleonve, jo te dali ne protesta .Me shume po bejme ne oponence me kete rracen -Mavi-neper portale, se ju qente qe vetem lihni dhe nuk te kafshoni.Turp -turp-qe vajtet dhe u ulet -me Gjiknurin hadutin e votave dhe me ate baxhellen -Rudina-qe nuk la mandatin por ju zgjati ditet ne pushtet ketyre monstrave.

 2. Qendrën e protestës bëheni te vila me pishina e kryetarit të shume vuajtur të PD. Imagjinoni të gjatin krye-m duke qeshur nga mbrapa… Opozita jonë ka kohë që ka vdekur.

 3. A e kuptoni qe kjo oproteste do te ishte me origjinale ( ne i thuhet akoma origjinale ) sikur dje mos ishin ulur ne tavoline me gjiknurin keta pederastat ?

  Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  TANI DO DALIN NE PROTESTE ME LEJEN E RAMES NEPERMJET BASHES…RADIKALE ESHTE TIRANIA PER NJERZIT SE NE THELB NUK ESHTE ASPAK PROTESTE RADIKALE. PROTESTE RADIKALE ISHTE AJO E PS KU DOGJEN MAKINAT TE PIRAMIDA . Te dalim vet pa ket kokrren e moles, ata te djeshmit jane te gjithe te gjunjezuar nga sorosi. Keta te PD ne menyre indrekte nga bashkimi evropian ata te PS nga ushtari personal i sorosit, komunisti rama.

  PROTESTA PROTESTA…HAHAHAHA TUF ME KARA

 4. Ky osht budall a bo vet. Karikoi njerezit te cadra dhe mbylli muhabetin. I coi robt neper protesta dhe doli me denu dhunen. Duam reform zgjedhore dhe thote qe kush do ndryshime eshte me ramen. Thote qe vija kuqe eshte gjiknuri, shko e bo pazare….
  Po Sale, Po hiqe me kte loqen se na felliqi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu