• |
ide | kryesore

Tirana nesër pa drita, këto janë zonat ku do të stakohet energjia elektrike

Arkiva, Lajme, Të fundit

Disa zona nesër në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike, për disa orë.

Sipas OSHEE, energjia elektrike do të stakohet për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave bë Tiranë.


Pa drita do të mbesin pjesërisht zona Kodër Bërxullë afër Urës së Limuthit, ku rryma do të shkëputet nga ora 09:00 deri në orën 14: 00 dhe pjesërisht rrugët “Njazi Meka”, “Vath Koreshi” dhe “Mihal Grameno”, nga ora 09:00 deri në orën 15:00.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu