• |
ide | kryesore

Eva Mendes tregon pse hoqi dorë nga aktrimi

Paparazzi, Slider

Eva Mendes prej kohësh është shkëputur nga filmi duke mos u shfaqur në asnjë rol të ri.


Së fundmi, ajo ka zbuluar për një fans se nuk ka shumë role të cilat i përshtaten dhe për këtë arsye ka vendosur të bëjë një pushim. 45-vjeçarja shtoi se duhet të jetë një shembull i mirë për dy vajzat e saj dhe nuk mund të pranojë çdo rol që i ofrohet. Eva nuk është ende gati të dalë në pension dhe thekson se ka disa plane të tjera rreth karrierës së saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu