• |
ide | kryesore

12 Comments

 1. Ky hajdut i ndyre,ben dhe trimin duke bere presion mediave !Fatkeqesi kombetare te drejtohesh nga nje sekt i piste si ai qe qeveris sot !Rob falco,nuk ka shans te kalosh nga zyrat e bashkise e t’mos paguash ryshfet dhe shume fare!Sekseri i tij eshte Taulant Tusha,kapeni ate dhe te madhin zot do habise se çfare lloj monstre eshte Erion Velia !Urren dhe ata qe e kane suportuar,i pabese i paburre,kujt nuk i fut sterkembesha,shume goditje qe marrin ministrat e edvinit ne media vijne nga Velia,qe te duket si hero krahasuar me ta !Me para pafund per imazhin e tij me 44 vete staf imazherie,imagjinoni se çfare u ben lekeve te qytetareve te Tiranes !

  1. Taulant Tushes nuk do i dilnin vite burgu per t’i refyer krimet e veta dhe te lalit. Pazarxhinj te nivele te larta. Aq sa eshte vjedhur me punet publike te lalit e Tushes, nuk besoj te kete ndodhur me administrate tjeter. Per keto kam dhe une nje mal me fakte po ku t’i denoncosh?

 2. KY LAL DHJERI ESHTE NJE KURVE E MERO GELBAZA KELLIRES DHE ALBAN DUDUSHIT

 3. QFAR SURRATI TE KURVES KA KY LAL DHJERI ,NJE FLM
  PER CUNAT E BRRYLI BRODWAY SE TALLIN KARIN ME KETE QELBUSIRE TE QELBUR, BILES LORENC VANGJELIN E PERDOR PER TI LEPIR QIMET E BYTHES KEI KEI

 4. ZOTIT ARMAND SHKULLAKUT JAM KA GJITHE SHQIPËRIA NJE KAFE BORQ PER NJE KOMENT MBREME TE BLENDI FEVZIUT,E DHJEU NE SURRAT ATE KURVEN RALF GJONIN ,EDHE AI RALFI ESHTE NJRSOJ SIKUR KY LAL DHJERI NJE FAKE BURRE KURVE

 5. Nuk eshte ndonje gje e re , po te mos bente kopje do ishte suprize, genjeshtren dhe mashtrimin ky bq e ka si buka e thekur me djath dhie

 6. SURRATET ME TE SHPIFURA NE KREJT TERRITORET SHQIPTARE KAN….LAL DHJERI MERO GELBAZEN KELLIRA ,SOKOL KYCI BALLA ,CARLO BOLJA ,BOLINO

 7. Nje tufe me zmbake te gjithe torollake i ka bashkuar mandi me nje lajm per torollake,meruni po te doni me kosovarin qe eshte dhe fituesi,rastet qe sjell mandi nuk kane fare ngjashmeri me logon fituese te kosovarit,por megjithate ju vazhdoni te hani mutin e salihut o rrace omgj

 8. Hajdut dhe mbulues i **** me shami = fasade, papagall b*thes.

  Hiqe kete ciceron kadri drama, boll na e le te legjeroje mashtrime. I ka dal boja dhe pallavrave te tije i besojne vec bufat e PS.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu