• |
ide | kryesore

Kapet në Tiranë 60 kg hashash çokollatë, mes të arrestuarve edhe vëllai i shefit të policisë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona të cilët u kapën me 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë.

Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A. Ky i fundit mësohet se është është vëllai i një shefi policie.

Burimet bëjnë me dije se ata janë kapur në flagrancë pas përgjimeve me metoda speciale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu