• |
ide | kryesore

Operacion në disa qytete, goditet një grup kriminal i trafikut të drogës

Lajme, Të fundit

Një operacion antidrogë ka çuar në pranga 7 persona, ndërsa është sekuestruar 60 kg kanabis në formë çokollate.

Mësohet se personat janë arrestuar në Tiranë, Durrës dhe Fier.


Në Tiranë mësohet se janë arrestuar shtetasit Sh.M., P.A., E.R., dhe D.M.

Në vijim pritet një deklaratë nga policia mbi operacionin. Nga të dhënat e deritanishme flitet se është shkatërruar një grup kriminal që operonte në disa qytete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu