• |
ide | kryesore

Video/ Zhveshje hot e Annekee: De Ligt i bën komentin në Instagram

Sport, Video

Annekee super seksi në Instagram. E fejuara e mbrojtësit të Juventus Mathijs De Ligt, i ka marrë mendjen të gjithëve me një video të postuar në Instagram. Modelja 19 vjecare ka bërë një zhveshje në limitet mes seksit dhe humorit, duke mbetur në fund me vetëm të brendshme. E mes komenteve është edhe ai i qendërmbrojtësit hollandez, që ka vlerësuar, si gjithë fansat, performancën në versionin streaptease të Molenaar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu