• |
ide | kryesore

Cardi B, gati për tu futur në politikë

Paparazzi, Slider

Cardi B mund të jetë shumë shpejt një politikane.27-vjeçarja ka treguar se do të jetë pjesë e politikës në Amerikë përmes një postimi në llogarinë e vet në “Twitter”.“Mendoj se dua të bëhem politikane. Unë me të vërtetë e dua qeverinë edhe pse nuk jam dakord me qeverinë”, ka shkruar ajo.

A po përgatit Cardy B një karrierë në politikë?

Në fakt, duket se e ardhmja e saj do të lidhet ngushtë më politikën.Reperja e ka treguar këtë gjë edhe përmes këtij postimi tjetër: “Unë isha duke parë dokumentarë të luftës. Pa marrë parasysh sa armë ka në një vend ne kemi nevojë për njerëz. Si po përpiqeni të shkoni kundër një vendi dhe ndoshta të filloni një luftë kur këtij vendi i mungon patriotizmi? Unë mezi shoh njerëz që pretendojnë se duhet të jenë amerikanë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu