• |
ide | kryesore

Maluma, së shpejti koncert në Tiranë

Paparazzi, Slider

Maluma, një ndër këngëtarët më seksi dhe të kërkuar në botë, i cili numëron miliarda klikime në Youtube, përflitet se do të zhvillojë një koncert edhe në Tiranë.

Burimet për “iconstyle.al”, kanë konfirmuar se këngëtari me famë botërore do të mbajë një koncert madhështor së shpejti, para se të hymë në sezonin e nxehtë të verës. Këngëtari është i famshëm në të gjithë botën dhe këngët e tij janë ndër më të pëlqyerat. Ai ka disa bashkëpunime me yje botërorë si, Shakira, Jason Derulo, Ricky Martin apo Madonna.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu