• |
ide | kryesore

Pussycat Dolls vazhdojnë turneun

Paparazzi, Slider
‘Pussycat Dolls’  u formua si grup në 2003 për tu ndarë një dekad më pas.

Nicole Scherzinger e cila fitoi famë si liderja e grupi të vajzave Pussycat Dolls duke shitur 15 milionë albume dhe 40 milionë këngë në të gjithë botën ka vendosur ta rikthej sërish grupin . Grupi do të fillojë ribashkimin e tyre me një turne në Britanine e Madhe dhe Irlandë ku dhe do të publikojnë për herë të parë këngën e tyre më të re ‘React’.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu