• |
ide | kryesore

Të shtëna armësh në Tiranë, 2 të plagosur

Lajme, Të fundit

Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi Meka’ dhe janë plagosur dy persona. Mësohet se e gjithë ngjarja ka ndodhur brenda një banese por nuk dihet ende identiteti i tyre si dhe shkaku i plagosjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu