• |
ide | kryesore

(FOTO) Aksident tek rrethrrotullimi i Rinasit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme, para pak minutash pranë në rrethrrotullimin e aeroportit të Rinasit.

Mësohet se një makinë tip Benz ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anash.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar. ©Lapsi.al 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu