• |
ide | kryesore

Loredana publikon këngën e re me një mesazh për Mozzik

Paparazzi, Slider

Loredana Zefi ka publikuar një këngë të re pas ndarjes me Mozzik dhe duket se prodhimtaria e saj artistike ka vazhduar me ritme të mira. Këngët e saj janë shumë të ndjekura dhe arrijnë mijëra klikime në youtube dhe kështu ka ndodhur edhe me këngën e saj të fundit, ‘Kein Wort’ që vjen në bashkëpunim me reperen e njohur gjermane, Juju.

Por duket se së fundmi Loredana është edhe duke dhënë një mori intervistash ku në të fundit edhe ka shpjeguar më shumë rreth këngës së saj të fundit.


Bëhet fjalë për një histori dashurie që nuk ka shans të dytë që nuk ka falje. Mbaroi me kaq nuk ju besoj më fjalëve’, tregoi Loredana për ‘Prive’. Pyetur nëse e beson një shans të dytë, Loredana është shprehur se po por pak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu