• |
ide | kryesore

Video/ Kërkon të festojë si Ronaldo: nxjerr k.o. shokun e skuadrës

Sport, Video

Kur Cristiano Ronaldo feston kështu, tifozët e tij ekzaltohen dhe thërrasin bashkë me portugezin. Ky ndoshta ka qenë motivi që e ka bërë këtë djalosh të frymëzohet e të kërkojë të bëjë edhe ai siu e famshme. Por bashkë me të ka dashur të festojë edhe shoku i tij i skuadrës: thirrja e tij, në fakt, nuk ka qenë ajo e festimit, por e dhimbjes së shkaktuar nga grushti që ka marrë pa dashur nga autori i golit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu