• |
ide | kryesore

Milva Ikonomi do të drejtojë Komisionin e Ekonomisë në Kuvend

Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputetja Milva Ekonomi pritet të zëvendësojë Arben Ahmetajn si kryetare e Komisionit të Ekonomisë.

Propozimi u bë në mbledhjen e grupit të Partisë Socialiste, pak para nisjes së seancës plenare për sesionin e ri parlamentar.


Arben Ahmetaj që drejtonte këtë komision, u emërua Ministër Shteti për Rindërtimin.

1 Comment

  1. KUR MERO GELBAZA LODHET DUKE JA FUTUR KARIN BYTH BURRAVE TE ORGANIZATES ,IK ANDEJ NGA MILVA EKONOMI DHE I MER ERE NE BYTH,DHE JU THOT BYTHLEPIRESVE TO ORGANIZATES KAM KAP DASHNORE HAHA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu