• |
ide | kryesore

Publikohet bashkëpunimi i Sinan Vllasaliu dhe Anxhela Peristerit, “Ata” (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Sinan Vllasaliu, ka publikuar projektin e ri dhe të parin për vitin 2020.

“Ata” mban titullin kënga e tij, të cilën e sjell në bashkëpunim me këngëtaren nga Shqipëria, Anxhela Peristeri.Artistët vijnë me një klip bardh e zi ndërsa flasin për një dashuri të humbur.Tekstin e ka shkruar Fifi, kurse për muzikën është përkujdesur Kledi Bahiti, një nga bashkëpuntorët më të afërt të Fifit.Ndërkohë që kënga tashmë eshte në YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga fansat e dy artistëve të suksesshëm.Ky është bashkëpunimi i parë i Sinanit me Anxhelën, ndonëse duetet e tij me emra të njohur shqiptarë janë të shumta.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu