• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama dhe Haradinaj përplasen “në gjyq”, Vuçiç i sheh në TV

Syri i Lapsit

Padia që kryeministri Edi Rama ka bërë në Gjykatën Themelore të Prishtinës ndaj kryeministrit në detyrë Ramush Haradinaj ka shkaktuar reagime të shumta.


Nuk kanë munguar edhe ato pikantet dhe me humor. E tillë është edhe një video-montazh që qarkullon online ku Rama dhe Haradinaj “shihen në gjyqin” e Eni Çobanit ndërsa Vuçiç i ndjek i kënaqur nga ekrani i TV. ©LAPSI.al


1 Comment

  1. Vertete,ky fakt -Padia e kryeministrit Shqiptar,ndaj Kryeministrit,ne detyre,te Kosoves,eshte bere,material vetem per humor,por qe quhet” humor i zi”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu